Автомобільний зарядний пристрій Xiaomi Car Quick Charger 3.0 Silver (CZCDQ02ZM) ціна

Автомобільний зарядний пристрій Xiaomi Car Quick Charger 3.0 Silver (CZCDQ02ZM)

Розпродано Код: 2644
599 грн.
Без податку
Кількість

Xiaomi Car Quick Charger 3.0 - чудовий помічник для тих хто періодично чи постійно їздить на автомобілі з робочих питань, відрядження або у відпустку.

Особливості:

  • Швидка зарядка Car Quick Charger 3.0
  • Цільнометалевий корпус пристрою
  • 5 рівнів захисту
  • Сумісність з девайсами на основі ОС Android та iOS
  • Дзвінки або включений навігатор на смартфоні та використання багатьох інших корисних програм - впливають на рівень заряду вашого девайсу. Саме тому автомобільний зарядний пристрій із функцією Quick Charger 3.0 та автоматичним підбором вихідної потужності для кожного окремого девайсу - допоможе вам завжди залишатися на зв'язку.
  • Зарядний пристрій для авто встановлюється безпосередньо в прикурювач і оснащений двома USB-портами. Сучасна технологія від Qualcomm - Quick Charge 3.0 допоможе заощадити ваш час і дозволить у кілька разів швидше зарядити ваш девайс.

Сумісність з багатьма відомими брендами
Розумна материнська плата Xiaomi Car Quick Charger 3.0 визначає найбільш оптимальну вихідну потужність, виходячи з моделі вашого гаджета. Він чудово підходить для девайсів таких відомих марок як: Xiaomi, Samsung, Apple, HTC, Google, BlackBerry та багатьох інших брендів. Плюс до всього, ви можете підключити ігрові приставки, цифрові камери та інші пристрої.

Безкомпромісна якість
Цільнометалевий корпус з латуні містив у собі розумну складову від відомого американського бренду MPS, а саме - 5-ступінчасту систему захисту, яка забезпечить надійний, ефективний та тривалий захист вашого пристрою.

Зручність у кожній складовій
Завдяки інтегрованому в автозарядку LED-індикатору, ви легко зможете знайти роз'єм для підключення вашого девайса навіть при вимкненому світлі.

Характеристики

Тип
Зарядні пристрої
Колір
Сірий
Гарантія
12 місяців
Артикул
CZCDQ02ZM
Інтерфейси
USB
Джерело живлення
Від прикурювача
Вхід DC
12 - 24V
Вихідна потужність
5В-3A x 2, 9В-2A x 2, 12В-1.5A x 2
Швидка зарядка
Є
Кількість USB-портів
2

Автомобільний зарядний пристрій Xiaomi Car Quick Charger 3.0 Silver (CZCDQ02ZM)

Автомобільний зарядний пристрій Xiaomi Car Quick Charger 3.0 Silver (CZCDQ02ZM)
Ціна:
599 грн.
Ітого:
Про покупця