Аромадифузор Xiaomi HL Aroma Diffuser (Hl EOD01) Pink ціна

Аромадифузор Xiaomi HL Aroma Diffuser (Hl EOD01) Pink

Розпродано Код: 3758
749 грн.
Без податку
Кількість

Розпорошення
Ультразвукова дія дозволяє створити надтонкий водяний туман, не ушкоджуючи при цьому компоненти ефірних олій. Особлива розпилювальна пластина робить вібрації частотою 3.0 МГц. Завдяки високочастотній механічній вібрації частки води розбиваються на крапельки менше 10 мкм. За допомогою ефірних олій створюється ароматний туман, який наповнює кімнату свіжістю та смачними ароматами.

Дизайн
Ароматизатор Xiaomi HL виконаний у мінімалістичному дизайні та підходить до більшості сучасних інтер'єрів. Завдяки невеликим розмірам він не займає багато місця і може розташовуватись на будь-якій поверхні. А силіконова підкладка на дні забезпечує стійкість і не дозволяє ковзати. Об'єм резервуару ароматизатора - 120 мл, при температурі в приміщенні 25°С такої кількості вистачає на 6-10 годин безперервного використання. Коли вода закінчується, на корпусі загорається червоний індикатор, що сповіщає про нестачу рідини.

У корпус пристрою вбудовані світлодіодні лампи, які змінюють колір при натисканні на кнопку. Усього доступно сім колірних варіантів, а приглушене освітлення дозволяє використовувати його як нічник. Для запуску пристрою необхідно наповнити його водою, додати кілька крапель аромаолії в резервуар і підключити до розетки. Після цього він автоматично розпочне роботу, доки рівень рідини не опуститься до мінімального.

Характеристики

Характеристики

Тип
Аромадіфузори
Розміри
120 х 98 х 98 мм
Колір
Рожевий
Гарантія
12 місяців
Артикул
Hl EOD01
Особливості
Ароматизація
Ємність резервуару для води
0.12 л
Вага
0.36 кг
Управління
Механічне
Матеріал
Пластик
Потужність
5 Вт
Джерело живлення
Від мережі
Аромат
Без аромату
Площа дії
Менш 20 кв.м

Аромадифузор Xiaomi HL Aroma Diffuser (Hl EOD01) Pink

Аромадифузор Xiaomi HL Aroma Diffuser (Hl EOD01) Pink
Ціна:
749 грн.
Ітого:
Про покупця