Пристрій для чищення труб Xiaomi Submarine T40 ціна

Пристрій для чищення труб Xiaomi Submarine T40

Розпродано Код: 3618
750 грн.
Без податку
Кількість

Ефективне вирішення проблем з засорами
Пристрій для прочищення труб Submarine T40 дозволяє швидко і легко впоратися з засміченням без додаткових зусиль. Пневмонычний очищувач труб з турбокомпресором допоможе прочистити каналізаційні стоки раковини, унітазу і інших труб. Комплектація до даного аксесуару різних гумових насадок робить очищувач універсальним. Індикатор тиску допоможе повністю контролювати процес очищення труб. Ергономічне компактний пристрій відрізняється високою якістю і максимальним комфортом використання.

Індикація рівня тиску
Пристрій для прочищення труб Submarine T40 відрізняється мінімалістичним дизайном в білому кольорі з червоними елементами. Ергономічний корпус забезпечує зручне утримання і використання. На корпусі ефективного пневматичного очисника розташований невеликий дисплей-барометр круглої форми з зрозумілою шкалою, що показує створюваний тиск і дозволяє контролювати процес при прочищення труб. Конструкція пристрою дозволяє легко утримувати його однією рукою.

Прочищення одним натисканням
Пристрій для прочищення труб Submarine T40 зможе використовувати будь-хто. Інтуїтивно зрозуміле і просте управління однією кнопкою. Вам не потрібно буде нічого накачувати. Пневматичний очищувач автоматично нагнітає повітря, створюючи необхідний тиск і при легкому натисканні на червону кнопку викидає його, таким чином прочищая весь простір труби або стоку. Ніяких фізичних зусиль з накачування повітря не потрібно — очищувач все зробить сам.

Насадки для універсального використання
Пристрій для прочищення труб Submarine T40 відрізняється легкою вагою в 700 грам і комплектується 4 необхідними гумовими насадками. Ви зможете швидко позбутися від засмічення в унітазі, ванній, раковини або зливу в підлозі. В комплект входить пневматичної насос-очищувач, насадка для прочищення унітазу, раковини умивальника, перетворювач і насадка для зливу раковини та підлоги. Для різних ситуацій рекомендований тиск становить: умивальник — 1-2 бару, раковина — 2-3 бару, унітаз — 3-4 бару і злив в підлозі — 5-6 бар.

Характеристики

Колір
Білий
Гарантія
12 місяців
Артикул
T40
Призначення
Для ванної, Для басейну, Для душової кабіни
Матеріал
Пластик
Застосування
Для чищення туалетів , Для чищення унітазів
Забруднення
Бруд

Пристрій для чищення труб Xiaomi Submarine T40

Пристрій для чищення труб Xiaomi Submarine T40
Ціна:
750 грн.
Ітого:
Про покупця