Кронштейн для монітора Xiaomi Loctek Display Bracket Pneumatic Single ціна

Кронштейн для монітора Xiaomi Loctek Display Bracket Pneumatic Single

Розпродано Код: 2478
1899 грн.
Без податку
Кількість

Для оптимальної організації простору на робочому столі вдома або в офісі пропонуємо вам настільний кронштейн для моніторів і телевізорів Xiaomi Loctek з газліфтом. Кронштейн для монітора з газліфтом дає можливість налаштувати комфортний, а головне ергономічний кут перегляду і висоту екрана. Повертайте монітор навколо своєї осі на 180°, нахиляйте вгору і вниз, присувайте або видаляйте від себе, підніміть монітор вище або опустіть нижче — все це може кронштейн Xiaomi Loctek.

Ви зможете організувати робоче місце з урахуванням індивідуальних особливостей, таких як освітлення, висота і розмір столу і т. д. Важливою перевагою є те, що ви звільните додатковий простір на робочій поверхні.

Кронштейн підходить для всіх моніторів і телевізорів діагоналлю від 17" до 30" і вагою від 2 кг до 9 кг і дозволяє легко і просто пересувати монітор в будь-яких площинах, і навіть змінювати його положення по вертикалі.

Регулювання кронштейна відбувається завдяки вбудованому газлифту. Газова пружина виконана з високоякісних матеріалів і розташовується всередині корпусу кронштейна. Газліфт фіксує монітор в будь-якому положенні, яке ви можете міняти, не докладаючи значних зусиль. Сам корпус літий і виконаний з авіаційного алюмінію, який відрізняється підвищеною міцністю і довговічністю.

Кронштейн дозволяє налаштувати комфортне положення монітора, завдяки широкому діапазону поворотів. Надійні осьові з'єднання забезпечують можливість повороту і регулювання положення екрану по горизонталі з фіксацією в портретній і ландшафтній орієнтації.

Плавне вертикальне регулювання дозволяє перемістити телевізор в будь-яке положення в діапазоні до 535 мм. Надійна конструкція без додаткової фіксації і зусиль дозволить здійснити нахил телевізора на кут від -85° до +15°.

Інтегрований в корпус кабель-канал дозволяє заховати і зафіксувати дроти для зручності та естетичної краси.

Кронштейн дозволяє виставити монітор на правильному рівні, знизивши тим самим тиск на міжхребцевий диск. Зменшується втома шиї, очей і болю в спині при тривалому й правильному сидінні за столом.

Характеристики

Тип
Кріплення для моніторів
Колір
Білий
Гарантія
12 місяців
Вид
Настільні кріплення
Артикул
MLD1
Максимальне навантаження
9 кг
Кут нахилу
-85 ° - +15 °
Мінімальна підтримувана діагональ
17"
Максимальна підтримувана діагональ
30"
Стандарт кріплення (VESA)
100x100 мм, 75x75 мм
Обертання
±180°
Поворотність
±90°

Кронштейн для монітора Xiaomi Loctek Display Bracket Pneumatic Single

Кронштейн для монітора Xiaomi Loctek Display Bracket Pneumatic Single
Ціна:
1 899 грн.
Ітого:
Про покупця